Tek boynuzlu atlar ve yıldırım cıvata ve köpekbalıkları, oh benim! – Çömelme ile Ölüm


153

2 Ağustos Cuma günü CVG’nin 3 yeni şortunun çıkmasıyla birlikte koleksiyonun nasıl ortaya çıktığıyla ilgili bazı ayrıntıları paylaşmak için biraz zaman ayırmak istedik. Sahne arkasında daha fazla şey duymaya devam etmek istiyorsanız, ayrıntıları bize bildirmek için aşağıda yorum yaptığınızdan emin olun.

CVG Tasarımlarını Şortla Daha Fazla İlerlemek

Bildiğiniz gibi, CVG tamamen öne çıkan giysilerle ilgilidir. Badass tozluk ve sassy tankları, her seferinde ekipmanınızı nereden aldığınızı sormak için sizi en az 3 kişi durduruyor!

4-5 yıl önce tozluklarımızı ilk oluşturmaya başladığımızda, cesur renkler ve agresif desenlerle, yaptığımız işi yapan pek çok marka yoktu. Görünüşe göre diğer şirketler tarzımıza kapılmış ve bizi soymaya çalışıyorlar, ama ciddi olalım, işleri önemsiz ve hepimiz biliyoruz. Hemen her hafta farklı tasarımlarımızı kopyalayan farklı bir gölgeli şirket görüyoruz, ancak fırçalıyoruz, çünkü diğer birçok alanda eksikliklerinin olduğunu biliyoruz. Ama konuya giriyorum…

Düz çılgın kasabaya girmeden her zaman öne çıkan giyim çizgisini dans ettirdik. Bazıları (kimsenin bunu gerçekten söylediğini bilmiyorum 😄) baş döndürme tozluklarında ustalaştığımızı söyleyebilir. Böyle bir şeye hakim olmak kolay bir şey değildir…

Özellikle tozluklarla ilgili sorun, vücudunuzun sadece% 50’sini kapsamasıdır. Dolayısıyla, bir desen çok çılgın olma çizgisini geçerse, vücudunuzun% 50’sini görsel olarak aldıklarını düşünerek biraz ezici olabilir.

Peki, ne yapacağız?… PIVOT! Şort burada devreye giriyor. Şortla ilgili en güzel şey, vücudunuzun% 50’sini almamalarıdır. Daha az kumaş giyildiğinde, tasarımlarımızı daha da ileriye taşıyabiliriz. Bir süre yapmak istediğimiz ancak tozluklarla yapamayacağımız şeyleri yapmamıza izin vermek.

Tıpkı Sun’ın Eğlencesinin Çıkışı Koleksiyonu’nun doğması gibi. Daha çılgın eğlenceli desenlerle bir adım öne geçmek için uzun zamandır bekliyoruz ve şortlar bunu yapmamıza izin verdi.

Erken geribildirim inanılmaz oldu! Bu nedenle, hem çılgın tasarımlar hem de düz renkler ve sakin desenler gibi daha temel tasarımlarla şort koleksiyonumuzu zaman içinde büyümeye ve geliştirmeye hazırız.

“Kendini çok ciddiye alma. Zor hedeflere ulaşmaya ve farkınızı yaratmaya çalışırken bile neşe, alçakgönüllülük ve eğlence getiren kişi olun. ”

-Brendon Burchard

Neden Sun’s Out Fun’s Out Koleksiyonu?

Topluluğumuzun bir üyesiyseniz (CVG ile Fitness Programlama) ne hakkında olduğumuzu bilirsiniz. Hedef koymayı, çok çalışmayı ve çevremizdekileri desteklemeyi vaaz ediyoruz. Ancak, ekibimizin altında yatan başka bir kural daha var…

Bu kural her zaman eğlenerek ve yaptığımız şeyden zevk alarak liderlik etmektir. Eğlenirsek ve başkalarına neşe getiremezsek, bunun anlamı nedir? Uzun vadede bunun içindeyiz ve herhangi bir şeyle mesafeye gitmenin tek bir yolu var – bu da sürecin tadını çıkarmak. Muhtemelen CVG antrenörlerinin yolculuğun gerçekte nasıl olduğundan bahsettiğini sıklıkla duyuyorsunuz. Her şey söylendiğinde ve yapıldığında, geriye bakacak ve süreci hatırlayacak ve bunu seveceksin. Her şey bundan ibarettir.

Sürekli Değişen Gear’ın Sun’ın Out Fun’ın Out Koleksiyonu bunun bir temsilidir. Bu eğlenceli kalıpların tam olarak ne olması gerektiğine karar verirken, her şeyin içine girmeye karar verdik! Aynı anda üç yeni desen (bizim için nadir ve büyük bir girişim). Her bir modelin arkasındaki düşünce sürecini paylaşacağım…

Unicorn Shorts – CVG topluluğu tek boynuzlu atlar istiyor. Seni duyuyoruz! Doğrusu, tek boynuzlu at tozlukları zor olabilir. Yukarıda belirtildiği gibi, tozluklarınızı tek boynuzlu atlarla örtmek çok ileri gitme çizgisini dans edebilir. Butttt… tek boynuzlu at şort, diğer yandan… İNANILMAZ! Bu kolay bir karardı ve onlar için topluluğumuzun bunaltıcı tepkisini görmek bizi çok mutlu etti.

Köpekbalığı Şortları – Bu tasarım, topluluk lideri Kelsea Hellyar’dan (Kelsea’nin Instagram) esinlenmiştir. Kelsea’yi takip ederseniz, muhtemelen onun köpekbalıklarının en büyük korkusunu biliyorsunuzdur. Onun şerefine böyle bir şey teklif etme fırsatını yakalayamadık. Ayrıca Discovery Channel’ın Köpekbalığı Haftası sırasında canlı yayınlanmak için mükemmel bir zaman ayarladık. Kahretsin, biz iyiyiz!

Thunderstruck Şortları – TTSL Baş Programcısı Rachael Arruda tarafından seçildi. Rachael, bu şortlarla eğlence ve badass arasındaki çizgiyi dans ettirdi ve başka türlü olmayacaktı. Ayrıca ACDC’nin Thunderstruck şarkısına burpees yapmayı içeren “eğlenceli” ısınma fırsatını da sevdik! Pek çok insanın bu şortla bu ısınmayı yaptığını görmeyi umuyoruz. 😆

CVG’nin En İyi Tutulan Sırrı

Fakat bekle! Fazlası var…

CVG dünyasında muhtemelen en iyi saklanan sır, yeni stil kafa bantlarıdır. Onları bu kadar harika yapan nedir? Sadece düz kalite! Bu stille sıfırdan başladık ve birkaç seçkin alana odaklandık…

1. Kalınlık. Eski stil kafa bantlarımız saçları yüzünüzden uzak tutmak için harikaydı, ancak teri yerinde tutmakta yoktu. Yeni stil kafa bantlarımız teri emmek için çift katmanlıdır.

2. Desen. Daha uyumlu eşleşme taleplerini duyduk. Artık legging kalıplarımızı kafa bantlarımızla mükemmel bir şekilde eşleştirme yeteneğine sahibiz. 🙌

3. Fit / Malzeme. Bir kafa bandıyla ilgili muhtemelen en önemli şey, yerinde kalmalarıdır. Bu kafa bantları sıkı olacak ve gerilmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Tozluklarımızla aynı malzemeden yapılmıştır, böylece maksimum esneme ve yumuşaklığın ötesinde olurlar!

Son birkaç ay içinde yeni tarzımızda birkaç yeni kafa bandı sunduk ve geri bildirim şaşırtıcıydı.

Ve Hepsini Yuvarlamak İçin…

Bazı yeni gömlek tasarımlarına ve daha önce hiç görmediğiniz bazı eski gömlek tasarımlarına çarpmadan tek boynuzlu at şortları ve köpekbalığı şortları yayınlayamadık. Sun’ın Out Fun’ Out Koleksiyonu’na mükemmel temalı tek boynuzlu at gömlekleri ve köpekbalığı gömlekleri de dahildir. Aşağıda birkaçını listeleyeceğim, gerisini buradan kontrol edebilirsiniz.

Hepsi Güneş ve Gökkuşağı Değil

Bu makaleyi yazarken (Çarşamba öğleden sonra) Köpekbalığı Şortu ile ilgili bir sorunla mücadele ediyoruz. Bir şekilde DHL, şort sevkiyatımızdan birkaç kutu kaybetmeyi başardı. Özellikle x-küçük ve XXL. Josh (depo yöneticimiz) DHL’in kolunu bükmek için çalışıyor, ancak bir şey kaybolduğunda bizim sonumuzdan yapacak çok şeyimiz yok. Önümüzdeki 24 saat içinde iyi şansların gelmesini ümit ederek parmaklarımızı bu yönde geçiyoruz.

Bu sorun zaman içinde çözülmezse, bazı ilginç kararlar alırız. Sonuçta, yeni bir gönderi anlamına gelse bile, onları bir noktada alacağız. Ancak bu, gecikmeyi beraberinde getirecek ve bu da Hattı Atla’yı satın alan müşteriler için dağınık olacaktır. En iyisini umuyoruz, ancak Shark Şortlarını x-small veya XXL’de almayı planlıyorsanız, potansiyel gecikme nedeniyle çizgiyi atlamayı tekrar düşünebilirsiniz.

Bize şans dile!

Sahne arkasında CVG içine bakmaktan hoşlanıyorsanız, lütfen bize bildirmek için aşağıya yorum yaptığınızdan emin olun. Geri bildiriminiz, bunun gibi bir şey yapmak için zamanı engelleme arasındaki farktır!

Bunun gibi:

Beğen Yükleniyor …


What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *