Tavus Kuşu Tayt Tasarlamak – Perde Arkası – Ölüm Squats


116

Gururlu Tavus Kuşu’nun gelişi nihayet başladı. İlk bakıştan bu yana yaklaşık 3 ay geçti ve teste başladığımızdan beri daha da uzun sürdü. Ama daha fazla bekle! Sürüm 21 Şubat 09:45 EST’de gerçekleşecek.

CVG’nin tasarımlarının birçoğu topluluğumuz tarafından kitle kaynaklı (hayranlardan fikir ve konsept kaynağı), ancak bu sürüm bir sonraki seviyeye taşındı. Proud Peacock tasarımının hemen hemen her yönü sizin tarafınızdan yapılmıştır!

İlk Bakış

Bu tasarıma ilk bakış, abonelere tasarım hakkında ne düşündüklerini soran bir FB mesajı gönderdiğimizde Black Friday’e kadar başladı.

Anket sonuçları açıktı, çok sevildi! Aslında 10.502 onları sevdiklerine oy verdi.

Hemen Peacock Shorts için talepler akmaya başladı. Bunun gerçekleşmesi için yeterli talep gelene kadar uzun sürmedi.
Yani böyle, patlama, bitti! Şort kararı verildi. 🙌

Ancak tekrar tekrar duyduğumuz tek talep bu değildi. Birçok insan siyah dikiş hakkında bazı (çok iyi değil) hisler vardı.

Onları Mükemmel Hale Getirmek

CVG’yi yeterince uzun süredir takip ediyorsanız, ortaya koyduğumuz her öğeye takıntılı olduğumuzu biliyorsunuz. Mükemmelden az bir şey kabul edilemez. Bu yüzden her ürünü test etmek için aylar harcıyoruz. Listenin en üstündeki şeyler, tozluğun çömelme sırasında görünmediğinden ve ter göstermediğinden emin olmaktır. Antrenmanlarınız yeterince zordur, biliyoruz ki o burpees turundan geçerken veya son squat temsilcisi bitirirken üstesinden gelmek için başka bir engeliniz olmamalıdır.

Bu tasarımı mükemmelleştirmek, pratik anlamda daha fazlasını içerir. Bu tasarım için dikiş rengini ayarlamamız gerekiyordu. Geri bildirim, siyah dikişin desenden biraz fazla dikkat dağıtıcı olmasıydı. Şahsen, dikişi çok beğendim. Ancak CVG’de sık sık kullandığımız bir deyim var: “CVG çalıştırmıyoruz, müşterilerimiz var!” Önerilerinize dayanarak çizim tahtasına geri döndük ve yaptığımız için çok mutluyuz!

Bir sonraki dikiş denemesi yeşildi. Düşünce tozluktaki yeşili çizmekti. Aşağıdaki fotoğraf, yeşil dikiş ile siyah dikiş arasındaki yan yana karşılaştırmayı göstermektedir. Farklı dikiş renklerinin desende nasıl farklı renkler çizdiğine dikkat edin.

Ofisimizdeki hızlı bir anket bize yeşilin büyük bir başparmak olduğunu söyledi. 👎👎👎

Siyah dikiş bir kez daha denemeden kazanan gibi görünüyordu. Sonra blue-ish / teal dikişini denedik.

😍😍😍😍😍😍

Bunu gördükten sonra karar kolaydı. Başlamak için siyahın hayranı olmama rağmen, bu renkten% 100 kazandım.

Topluluğumuzun ne söyleyeceğine dair kulağımızı yerinde tuttuğumuz için mutluyuz. Bu kesinlikle doğru hamleydi!

Hiç Olmamış Spor Sütyeni

Hepsini sizin yerinize koymadıkça, bu perde arkası olmazdı. İşte burada…

Başlangıç ​​aşamalarında sütyen potansiyeli vardı. Baskılı tavus kuşu desenli bir sütyen ve aynı zamanda düz yeşil bir sütyen fikrini fırlattık. İşte desene birkaç bakış.

Yeni ürünlerle ilgili verdiğimiz her karar, çoğu insan için her zaman açık olmayabilecek birçok faktör içerir. En önemli faktörlerden biri envanter alanıdır. Her yeni ürün raflarda çok fazla alan ve kutular için alan gerektirir. Yeni bir tasarımla ortaya çıkan tüm varyasyonları göz önüne aldığınızda, alan hızla dolar …

XS, S, M, L, XL ve XXL için bedenlerTam Boy Tozluklar

Bunlar Josh’u (depo müdürümüz) geceleri tam anlamıyla ayakta tutan şeyler.

Çok fazla tartışmadan sonra karar oybirliğiyle alındı. Bu sütyene karşı karar verdik. Bu sütyen tabutundaki son çivi, Bombshell Blue Bra’nın aslında Peacock Taytlarıyla mükemmel bir şekilde eşleşmesiydi. Kırık değilse, tamir etmeyin!

Tasarımı Adlandırma

Tıpkı topluluğumuzu tasarımlar hakkındaki düşünceler için kaynakladığımız gibi, bazen ürünlerin isimlendirilmesi için anket yaparız. Bunu her zaman yapmayız. Bazen kendimiz için mükemmel bir isim bulabiliriz. Örneğin Aşk Uyluk Taytları / Şortlar (neredeyse tükendi) ekibimiz tarafından adlandırıldı ve onu sevdik. Ancak, bu tasarım için zorlandık. Bu yüzden 53.000 kişiden yardım istemeye karar verdik ve kazanan ismi öneren kişi tozlukları veya şortları ücretsiz kazanacak!

Bu kadar insandan yardım istemek harika bir şey, ama aynı zamanda bunaltıcı da olabilir. 2.400 yorumu okumak, her önerinin uzun ve zor olduğu düşünülüyor. Bazen açık bir kazanan var, bazen öne çıkan birkaç tane var.

Bu sefer yaklaşık 10’luk bir liste ile sona erdi. Her çalışanı soran liste ile ofiste dolaştım. Her insan farklı bir şey seçti, kimse kabul etmedi. 🤔

Ofiste çok fazla Tip 1 kişiliğimiz var (Enneagram’a göre mükemmeliyetçiler), bu yüzden mükemmelden daha az bir şeye razı olmamız zor. Bu yüzden oylamayı bir adım daha ileri götürmek zorunda kaldık. En iyi 10 daraltılmış bazı FB reklamları oluşturduk ve oy istedik.

Oylara dayanan kazanan Rachael’s ve Ben’in en sevdiği Proud Peacock oldu!

2.400 yorum içinde bu isim için birçok öneri vardı, bu yüzden ilk kişiyi bulmak zorunda kaldık. O kişi RoSalie N Crain’di. 🎉 Tebrikler!

Zaman şimdi

Gördüğünüz gibi, birçok tasarım 1 tasarıma giriyor. Ama bizi diğerlerinden ayıran şeyin bu olduğunu biliyoruz.

Aynı şey, bu Cuma aynı zamanda Proud Peacock tasarımı ile birlikte yayınlanacak olan Black Moto Capris için de söylenebilir. Motos, bir süredir CVG için bir elyaf olmuştur. Ancak, şimdiye kadar sadece tam uzunluk olarak mevcutlardı. Taleplerinizi dinlemeseydik işimizi yapmazdık. Bu yüzden Moto Capris hayata geçti.

Umarız yeni bir sürüm oluşturmak için sahne arkasından hoşunuza gitmişsinizdir. Sırada ne olacak için gözlerini açık tut!

Bunun gibi:

Beğen Yükleniyor …


What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *