“Inside CVG” – Yeni Haftalık YouTube Kanalımız – Squats ile Ölüm


130

CVG’E BİR BAKIŞ

Siz istediniz, biz bunu gerçekleştiriyoruz – Perde Arkası, Sürekli Değişken Vitesin günlük gününe bakıyor. Gibi şeylere dalacağız …

CVG Fotoğraf ÇekimleriEv içi gömlek üretimimiz CVG çalışanları ile etkileşimler Ürünlerimizi nasıl tasarlıyoruz Ve daha fazlası…

CVG ekibi her hafta yeni videolar üretecek ve yayınlayacak. Her video yeni Youtube kanalımıza gönderilecek. Kanal 28 Ağustos’ta yayınlanacak. Hazır olduğunda bildirim almak istiyorsanız INSIDECVG’yi 29071’e gönderin. İlk videolar yayınlandığında size bir metin göndereceğiz!

Mevcut Youtube kanalımızı merak ediyorsanız endişelenmeyin. Bu kanal hiçbir yere gitmiyor. Bundan sonra 2 Youtube kanalımız olacak. Orijinal kanalımız, her zamanki gibi ücretsiz haftalık egzersizlerimiz ve egzersiz demolarımızla güncellenecektir. Yeni kanal sahne arkası videoları ile güncellenecektir.

YOLCULUĞU TAKİP ET

Ekibimiz küçük ama hepimiz çok şapka giyiyoruz ve çok bok yapıyoruz. Etrafa bakmak için nadiren duruyoruz (bunun üzerinde çalışmamız gerekiyor), ancak ara sıra yaptığımız zaman, CVG’nin son 6 yılda çok uzun bir yol kat ettiğini fark ediyoruz. Harika bir yolculuktu ve çok daha fazlası var. Birçoğunuzun bu yolculuğun çoğunda bizimle birlikte olduğunuzu biliyoruz ve çoğunuzun önümüzdeki tüm heyecan verici şeyler için bizimle olacağını biliyoruz. Bu nedenle, sizinle paylaşma yolunda en sevdiğimiz şeyleri yakalamak için biraz zaman ayırmak için elimizden geleni yapacağız.

Zamanla markayı olabildiğince paylaşmayı umuyoruz. Ana odak noktalarımızdan bazıları, CVG’nin farklı alanları etrafında dönecektir. Giyim, TTSL eğitimi, podcast, fb grubu, etkinlikler ve daha fazlası dahil.

KIZ ÇOCUK FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Kız Çetesi Fotoğraf Çekimi

En son fotoğraf çekimimizi vurgulayan 3 video ile yeni kanalı başlatacağız. Bu 3 bölümlü videoya “Girl Gang” adını verdik. Girl Gang’da birkaç antrenmana katılmak, gelecekteki potansiyel kıyafetleri test etmek ve fotoğraf çekimi yapmak için bir grup muhteşem kadını bir araya getiriyoruz. Muhtemelen henüz görmediğiniz bazı şeylerin yanı sıra, yakında piyasaya sürülecek olan Paintball Tozluklarını (23 Ağustos’ta yayınlanacak) tanıyacaksınız!

Genel olarak tekrar yapmak için sabırsızlanıyorum inanılmaz bir deneyim oldu. Topluluğumuzla paylaşmak için videoya çekebildiğimiz için çok mutluyuz.

İşte etkinlikten birkaç fotoğrafa bakın…

BİZE NE GÖRMEYİ İSTEYİN

Topluluğumuzdan gelen geri bildirimlere dayanarak, video konuları için sıralanmış bazı harika fikirlerimiz var, ancak daha fazla fikri seviyoruz. Bize ne görmek istediğinizi söyleyin! Aşağıdaki yorum.

Bunun gibi:

Beğen Yükleniyor …


What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *