DENEYİMLİ GÜVENLİK KORUMA EĞİTİM YARDIM MERKEZİ için sorumluluk reddi

Daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa veya sitemizin yasal uyarısı hakkında sorularınız varsa, lütfen [email protected] adresinden e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
DENEYİMLİ GÜVENLİK KORUMA EĞİTİM YARDIM MERKEZİ için Sorumluluk Reddi Beyanları

Bu web sitesindeki tüm bilgiler – www.experiencedsecurityguardtraininghelpcenter.com – iyi niyetle ve sadece genel bilgi amacıyla yayınlanmıştır. DENEYİMLİ GÜVENLİK KORUMA EĞİTİM YARDIM MERKEZİ bu bilgilerin eksiksizliği, güvenilirliği ve doğruluğu konusunda herhangi bir garanti vermez. Bu web sitesinde bulduğunuz bilgiler (DENEYİMLİ GÜVENLİK KORUMA EĞİTİM YARDIM MERKEZİ) üzerine yaptığınız herhangi bir işlem kesinlikle sizin sorumluluğunuzdadır. DENEYİMLİ GÜVENLİK KORUMA EĞİTİM YARDIM MERKEZİ, web sitemizin kullanımıyla ilgili herhangi bir kayıp ve / veya zarardan sorumlu olmayacaktır.

Web sitemizden, bu harici sitelere giden köprüleri izleyerek diğer web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Yararlı ve etik web sitelerine yalnızca kaliteli bağlantılar sunmaya çalışırken, bu sitelerin içeriği ve niteliği üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Diğer web sitelerine yapılan bağlantılar, bu sitelerde bulunan tüm içerik için bir öneri anlamına gelmez. Site sahipleri ve içerik bildirimde bulunulmadan değiştirilebilir ve “kötü” olmuş bir bağlantıyı kaldırma fırsatımız olmadan önce gerçekleşebilir.

Ayrıca, web sitemizden ayrıldığınızda, diğer sitelerin bizim kontrolümüz dışında olan farklı gizlilik politikalarına ve şartlarına sahip olabileceğini de unutmayın. Herhangi bir iş yapmadan veya herhangi bir bilgi yüklemeden önce lütfen bu sitelerin Gizlilik Politikalarını ve bunların “Hizmet Şartları” nı kontrol ettiğinizden emin olun.
Razı olmak

Web sitemizi kullanarak, feragatnamemizi ve şartlarını kabul etmiş olursunuz.
Güncelleme

Bu belgeyi güncellersek, değiştirirsek veya değişiklik yaparsak, bu değişiklikler belirgin bir şekilde buraya gönderilir.