CVG’de Bu Ay Neler Oluyor – Temmuz 2019 – Squats İle Ölüm


117

CVG’deki perde arkasındaki yaşam hakkında birçok sorumuz var. Bu yüzden hepsini sizin için koymaya karar verdik!

Alanımızı aştık … yine.

CVG hakkında bilmediğiniz bir şey, 5 yılda 5 kez yer değiştirmemiz gerektiğidir. Her hareket, yer eksikliğinin bir sonucudur. Ne zaman yeni bir binaya taşınsak, ne kadar boş olduğuna bakarız ve bir daha asla taşınmamız gerekmeyeceğini tartışırız. Birkaç ay sonra bu kelimeleri yeriz. Tartışmalar daha sonra nasıl hareket edeceğimize dair dönüyor.

Yani yine burdayız. CVG şu anda 6. yılında ve 6. hamlemizi bekliyoruz. Söylemesi yapmaktan kolay. Sorun her yıl hareketin daha büyük ve daha zor hale gelmesidir. Ofisleri, depoları, üretim alanlarını ve spor salonlarını barındırabilecek daha büyük ve daha büyük yerler bulmaya çalışmam bile.

Her hamlenin, ekibimizdeki hiç kimsenin ayıracak tek bir dakikasının olmadığı gerçeğiyle eşleştirilen bir proje haline geldiğinde, mevcut alanımızla elimizden geleni yapmaya karar verdik. Şu anda karşılaştığımız en büyük sorun depo alanı. Envanter çok fazla yer kaplıyor ve sadece büyüyor. Bu yüzden depo alanı için optimizasyon yapmaya karar verdik.

Daha önce, üretim alanı ve depomuz alt katta iken, ofis alanı üst katta (spor salonu ile birlikte) idi. Yapabileceğimiz tek şeyi yaptık, üretimi üst kata taşıdık ve depoya fazladan alan vermek için alt katta ofis alanımızı tıkadık. Bunu yazarken masamın (ve herkesin) kutuları çevreleniyor. Her yerde envanter duvarları! Dürüst olmak gerekirse, bu tanıdık bir duygu. Her yıl alanlarımızı büyüttüğümüzde kendimizi bir kutu labirent inşa ederken buluyoruz.

Yer eksikliği bu ay CVG için mükemmel bir konuya dönüşüyor… Capri Face Off!

Mor Capri VS Zenergy Capri Yüzleşti

Kabilemize daha sonra hangi ürünleri görmek istediklerini sormak isteriz. Son zamanlarda geri bildirimler daha düz renk tozlukları içindi. Biz yokladı ve patlıcan / mor ve deniz mavisi bazı sık olduğunu gördüm. Süper heyecan verici! Ancak, bir sorun… Görünüşe göre mor isteyen insanlar ve deniz mavisi isteyen insanlar arasında oldukça bölünmüştü. Kolay düzeltme, değil mi? Her ikisini de teklif edin. Yeterince basit görünüyor. Ama bekleyin, yerimiz kalmadı. Zaten bir kutu denizde yaşıyoruz! Her ikisini birden taşımak mümkün değildir.

Kabilemiz her ikisini de istiyor, ama fiziksel olarak sallayamıyoruz. Farklı olasılıkları kapsayan çok zaman harcadığımızı söylediğimde bana güvenin ve bir cevap bulduğumuzu belirtmekten mutluluk duyuyoruz. (Tersinir olduğunu düşünüyorsanız, bu mümkün değildir. Yine de farklı bir makale olması gerekir.) Mümkün olduğunca çok müşteriyi mutlu etmenin bir yolunu bulduk. Her ikisini de sunmanın bir yolu! En azından ikisini de en az bir kez teklif et.

Ve böylece, Capri Face Off doğdu. Herkesin istediklerini tam olarak alabilmesi için her iki kapriyi de aynı anda sunmaya karar verdik. Ne yazık ki, her ikisi de uzun vadede devam edemiyoruz. Ama en azından onunla biraz eğlenebiliriz. Topluluğumuzun karar vermesine izin verebiliriz. İlk 24 saat içinde en çok satan kapri hangisi olursa olsun yeniden stoklanacak. Şort düşen kapri satıldıktan sonra emekli olacak. Bu, herkese en az bir kez istediklerini verebilmemizi sağlar!

Bunun ideal olmadığını anlıyoruz. Ancak, topluluğumuzdaki birçok insanı olabildiğince mutlu etmeye çalışmak için yapabileceğimiz en iyi şey bu! İşte sizde… Capri Face Off’un arkasındaki hikaye.

Katı deniz mavisinden Zenergy’ye geçmek.

Yukarıda belirtildiği gibi, bu güncel sürümün herkesin favori düz renk tozluklarını oluşturmaya başladığını göreceksiniz. Ancak Zenergy Kaprileri sağlam değil, hafif bir desenleri var. Ne oldu?

Tüm ürünlerimizin yayınlanmadan önce aylarca test edilmesinin son derece önemli olduğuna inanıyoruz. Test süreci birçok farklı şey içerir. En önemli testlerden bazıları, çömelme sırasında ter olup olmadığını ve ter gösterip göstermediklerini kontrol etmeyi içerir. Düz renk tozluklar, baskılı tozluklarımızdan farklı bir kumaş gerektirir. Bu kumaşlar kesinlikle şaşırtıcı, ancak samimi olmak gerekirse, bu tür kumaşlarla teri gizlemek zor. Her ne sebeple olursa olsun, rakiplerimiz tozluklarından dolayı ter göstermekten endişe etmiyorlar. Ama bizim için kabul edilemez. Bu nedenle asla ter gösteren bir legging bırakmayacağız. Ve ne yazık ki, katı çamurcun kumaşının teri gizlemek için harika bir renk olmadığı ortaya çıkıyor. Başka bir konu, katı deniz mavisinin CVG tozluklarının nötralize ettiği bilinen şeylere dikkat çektiği görülüyor. Selülit, çarpma gibi. Peki ne yapıyoruz?

Biz dönüyoruz! Katı deniz mavisi kumaşı baskılı tozluk kumaşına çeviriyoruz. Kumaşı değiştirerek ter sorununu çözüyoruz. Baskılı kumaşımız asla ter göstermez. Bu inanılmaz! Sonra bir desen ipucu ekliyoruz. Güzel deniz mavisi renginden uzaklaşmak için yeterli değil, ancak kusurların ortaya çıkmasını ortadan kaldırmak için yeterli.

Aynen böyle, Zenergy Kaprileri doğdu!

Yeni gelen tanklar hazır!

Son olarak, yeni tanklarımız bir süredir benim favorim.

Web sitesine nasıl yeni gömlek sözleri eklediğimiz konusunda oldukça sinsi. Onları sadece koymak ve sonuçların kendileri için konuşmasına izin vermek istiyoruz. Ancak bu ay yeni sözlere aşığız. Çoğu zaman yeni gömlek sözlerimiz topluluğumuzdaki insanlardan ilham alır ve bu parti farklı değildir. Burada birkaçını listeleyeceğim ve kendiniz yargılamanıza izin vereceğim. Ah! Yakın zamanda boş akışlı tanklar için bir liste ekledik. Tank stillerimizi seviyorsanız ancak daha basit bir tank arıyorsanız, Temel Flowy Racerback Tank Tops’na göz atın.

Bu, bu ay CVG’de yaşam için buzdağının sadece görünen kısmı ama tüm fasulyeleri dökemiyoruz. Bizim sahne arkasında kaos hakkında okuma zevk varsa bize bildirmek için aşağıdaki yorum emin olun. Yanıt yeterince büyükse, daha düzenli güncellemeler vermek için elimizden geleni yapacağız.

Bunun gibi:

Beğen Yükleniyor …


What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *