Beyzbol Tees Sınırlı Bir Süre İçin Var 🤩 – Squats Tarafından Ölüm


134

➡ Beyzbol Tees 30 Ağustos Cuma günü yayınlanacak!

CVG’den yeni bir görünüme hazır mısınız?

Köşede düşüş ile CVG özel bir sürüm beyzbol tee fırlatacak. Bu sınırlı bir koleksiyon olacak ve 30 Ağustos Cuma günü İşçi Bayramı hafta sonu başlayacak. Envanter gidene kadar tüm tasarımlar satın alınabilecek. Bu noktada bu tarz emekliye ayrılacak.

Beyzbol tişörtleri 14 farklı sözle + gömleği boş olarak sipariş etme seçeneği ile sunulacak (arka alt köşede yeni bir CVG logosu içeriyor). 14 tasarımdan 8’i daha önce görmediğiniz yepyeni sözler olacak. Geri kalan 6 tasarım, CVG orijinal favorilerinden birkaçı olacaktır.

AYRINTILAR

Her tasarım 2 renk seçeneğiyle sunulacak. İlk renk siyah üzerine siyah, ikinci seçenek siyah üzerine beyaz benek. İşte her birine bir bakış…

Her gömlek 3/4 kol uzunluğuna sahiptir. Her ikisi de son derece yumuşak. Özellikle siyah üzerine beyaz benek. Boyutlandırma unisex. Boyutuna sadık öneririz.

SÖZLERDEN BİRKAÇ

Tüm koleksiyondaki tüm tasarımlara buradan ulaşabilirsiniz: Beyzbol Tee Koleksiyonu

SINIRLI BÜLTEN LOGO

Bu beyzbol tişörtleri için özel bir sınırlı sürüm logosu tasarladık. Her gömleğin gömleğinin arka köşesinde bu logo yer alacaktır.

SIRADAKİ NE?

CVG’nin beyzbol formasıyla birlikte, görmek istediğiniz başka stiller olup olmadığını merak ediyoruz. Aşağıya yorum yapın ve sözlerimizi görmek istediğiniz diğer stilleri bize bildirin.
👇👇👇👇👇👇

Bunun gibi:

Beğen Yükleniyor …


What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *